O portále

„Na detailech záleží“. Tímto mottem se řídíme při našich prodejích. Poutavost inzerce, kvalitní popis, home staging, profesionální fotografie, pohotové reakce na dotazy zájemců – to vše ovlivňuje výslednou cenu nemovitosti. Proto věříme, že je potřeba si všechny, a ne jen tyto „detaily“ ohlídat. A pokud jste jako my, tak víte, že detaily si ohlídáte nejlépe sami. Z tohoto důvodu jsme založili AukceSnadno.cz – chtěli jsme si aukce spravovat sami a nebýt závislí na prostřednících, se kterými jsme nebyli spokojeni. Zkrátka chceme mít výsledek víc pod naší kontrolou.

Smyslem tohoto aukčního webu tedy nebylo generovat zisk z cizích zakázek, jeho tvorba a provoz byl primárně určen pro majitele portálu a prodej jejich nemovitostí.

Když už ale máme hotový web, tak by byla škoda jej nenabídnout dál. Proto jsme rozšířili administraci a umožnili u nás provádět aukce i ostatním, bez ohledu na to zda jste samoprodejce, realitní zprostředkovatel či právnická osoba. Jak na to? Podívejte se, jak probíhá aukce na našem portále.

S kým spolupracujeme?

Veškerou právní dokumentaci pro tento portál vytvořila Advokátní kancelář Křížka Kuckirová Legal. V případě požadavku změn či úprav smluvní dokumentace, tak aby vyhovovaly vaší konkrétní nemovitosti nebo situaci, se s důvěrou můžete obrátit přímo na tuto advokátní kancelář.

Chcete se nás na něco zeptat?

Nebojte se nás kontaktovat. Rádi odpovíme.