Byt 1+kk, 21m², ul. Bratislavská, Teplice - Řetenice

Podíl v bytovém družstvu Podkrušnohor spojený s právem užívání bytové jednotky - Garsoniery o velikosti 21 m² v 5. nadzemním podlaží na ul. Bratislavská č.p. 425, Teplice-Řetenice.

Cena 475 000 Kč
Cenový odhad 700 000 Kč
Stav Prodáno
Tato nemovitost byla původně inzerována pomocí aukce, na žádost prodávajícího ovšem nakonec došlo k prodeji pomocí standardní fixní ceny.

Podrobné informace

Družstevní byt 1+kk o výměře 21 m² k v klidné části Řetenice. Je situován v 5. patře panelového domu, který je po revitalizaci, výtah je samozřejmostí. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci. Nachází se zde nová kuchyňská linka, položena nová svrchní vrstva podlahy, kterou tvoří PVC, bytová jednotka je rovněž čerstvě vymalována.

Koupelnové jádro je původní. V bytě jsou taktéž původní elektrické rozvody i odpady. Vše je v zachovalém stavu a přináší tak příležitost k okamžitému nastěhování nebo k rekonstrukci podle svých představ. Pro lepší představu přikládáme vizualizaci možného vybavení bytu.

Díky nízkým nákladům na bydlení nabízí příležitost ke koupi jako investiční byt. Měsíční zálohy činí pouze 1 878 Kč. V okolí domu naleznete příjemné prostředí s dostatkem zeleně i plnou občanskou vybaveností včetně vynikající dostupnosti do nemocnice, školy, školky, restaurací, obchodů a parkováním přímo před domem.

Smlouvy k převodu družstevního podílu včetně úschovy bude zpracovávat advokátní kancelář Langmeier.cz Právní služby jsou již uhrazeny. Poplatek za převod podílu na družstvu je 15 000 Kč, hradí kupující.

Podkrušnohorské bytové družstvo www.pkbd.cz

Společnost AukceSnadno, s.r.o. realizuje pouze aukci a organizaci prohlídek. Fotografie a další podklady byly dodány přímo od majitele, se kterým budou probíhat samotné prohlídky. Účast na prohlídce není podmínkou pro účast v aukci.

Přílohy / Odkazy

Zálohy (.pdf, 52 KB)
Aukční vyhláška (.pdf, 66 KB)

Mapa